Başakşehir Temizlik Şirketi mi arıyorsunuz? Bu yazımızda sizlere başakşehir temizlik şirketleri arasında yer alan Dilan Temizlik Firması hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Firmamız konusunda uzman ekip ve ekipmanlarla en iyi hizmeti en uygun rakamlara sizlere sunmak için %100 müşteri memnuniyet hedefi ile çalışmaktadır. Başarı hedefi olarak müşteri memnuniyetini en üst sıraya koymuş olan firmamız hizmetinizdedir.

Başakşehir Temizlik Şirketleri arasında bölgede her semt ve mahalle için hizmet veren nadir şirketler arasında yer almaktadır Dila temizlik şirketi. Altınşehir, Bahçeşehir, Güvercintepe, Şahintepe, Kayabaşı, Şamlar, Ziya Gökalp, Ayazma, Boğazköy, Hoşdere, Ispartakule, Kayaşehir, İkitelli, Onurkent‘de temizlik şirketi arayanlar için Dila Temizlik 7/24 hizmetinizdedir.

Temizlik Şirketi arayışınızda karşılaştığınız tüm sorunların farkındayız ve bu sorunlarla karşılaşmamanız için gerekli olan tüm önemleri Dila Temizlik olarak adlık ve almaya devam ediyoruz.

Başakşehir Ev Ofis Villa Temizlikçi Bayan

Başakşehir Ev, Ofis, Villa Temizliği için Temizlikçi Bayan sorunsalını kökten çözüyoruz. Deneyimli ve işinin ehli personel yapısına sahibiz ve sürekli olarak yeni personellerimiz için tecrübe kazanması adına grup temizliklerinde eğitimler vermekteyiz.  Başakşehir Ev Temizliği yanında Ofis Temizliği, Villa Temizliği gibi çözümlerimizde mevcuttur. Ev ve Daire temizliği konusunda bir çok seçeneğimizi vardır;

 • Boş Ev Temizliği
 • İnşaat Sonrası Daire Temizliği
 • Eşyalı Günlük Ev Temizliği
 • Yangın ve Su Baskını Sonrası Temizlik

gibi bir çok hizmet seçeneğimiz ile taleplerinize çözüm üretmekteyiz. Ev Temiziği çalışmaları evin dolu yada boş olmasına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Boş Ev Temizliği Detayları; Boş ev temizliğinde öncelik sıralaması mutfak dolapları, cam ve çerçeveler, Banyo dolap ve duvarlarıdır. En az 2 personel ile hizmet verilmektedir. Personellerimizden bir tanesi ilk olarak camları temizler diğer personelimiz ise mutfak dolalarının temizliğini yapmaktadır. Camların bitmesi sonrası banyoya geçilmektedir.

Tam Sıralama şu şekildedir;

 1. Genel olarak kaba pisliğin atılması
 2. Cam ve Çerçevelerin iç dış temizliği
 3. Banyo ve mutfak dolalarının temizliği
 4. Kapıların 360 derece temizlenmesi
 5. Duvarların toz silinme işlemleri
 6. Zemin kazıma işlemleri
 7. Zemin Silme işlemleri
 8. Son Kontrollerin yapılması ve iş teslimi

Eşyalı Ev Temizliği Detayları; Eşyalı ev yanı yaşamış olduğunuz evlerin temizliği için 1 veya 2 personel bayan personel ile hizmet verilmektedir. Eğerki villa tarzı eviniz varsa personel sayısında artış olmakta. Personellerimiz sizlerin de ihtiyaçlarına bağlı olarak çalışma yapaktadır. Extra çözümlerimiz işe şu şekildedir;

 • Ütü yapılması
 • Perdelerin Yıkanıp tekrardan takılması
 • Yatak ve dolap altlarının temizliği
 • Mutfak ve Banyo dolaplarının içinin silinmesi
 • Elbiselerin katlanması

Bu işlemler ayrıca istenmesi durumunda yapılmakta olup diğer işlemler olan cam temizliği, zemin temizliği ve toz alma işlemleri standart olarak yapılır.

Başakşehir Kurumsal Temizlik Şirketleri Hizmeti

Başakşehir Kurumsal temizlik işleri genel olarak Zemin Temizliği, Otopark Temizliği, Fabrika Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Banka Temizliği, Otel Temizliği, Hastane Temizliği, Klinik Temizliği gibi bir çok seçeneğe sahiptir. Dila Temizlik markasının garantisi ile bu kurumsal temizlik seçenekleri sorunsuz olarak yerine getirilmektedir. Sizlerin tek yapması gereken ücretsiz keşif ve teklif talebidir.

Başakşehir Otopark Zemin Temizliği; Otopark temizliği kurumal temizlik seçeneklerimizden bir tanesidir. Otoparklar genel olarak betoz zemin üzerne yapılmaktadır. Bu nedenle rota dediğimiz özel makinelerimiz ile temizlik yapılmaktadır. Aynı zamanda havalandırma temizliğide yapılmaktadır. Bu işlemler genel olarak otoparkın büyüklüğüne bağlı olarak 1 ile 5 gün arasında sürmektedir.  Başakşehir Temizlik Şirketleri arasında en çok bu konuda hizmet vermiş olan firma olanın sağladığı güven ile hizmetinizdeyiz.

Başakşehir’de Fabrika ve Dış Cephe Temizliği; Fabrika Temizliği en çok önem verilen temizlik hizmetlerimizden bir tanesidir. Deneyimli kadromuzu ile fabrikanızın, zemin, ofis bölümleri, dış cephe, makina temizliği gibi bir çok hizmet seçeneğimiz mevcuttur.  Temizlik çalışmalarımızda mesai sonrası veya gece çalışma seçeneklerimiz vardır. Üretim sahalarınızın daha çalışır halde olabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Aynı zamanda periyodik fabrika temizliği hizmetimizde mevcuttur. Düzenli haftalık veya aylık temilik sözleşmesi talep edebilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği Başakşehir; Dış Cephe cam ve kompozit temizliği konusunda bir çok yöntem mevcuttur. Dağcılık yönetimi, sepetli vinç yöntemi, platforum yöntemi gibi hizmet seçeneklerini talep edebilirsiniz. Aynı zamanda yaptığımız keşif sonrası hangi yöntemin kullanılacağına bizler karar vermekteyiz. Sizlerin tek tapması gereken keşif talebinde bulunmanızdır. Başakşehir ve semtlerinde bir çok bina, avm ve iş yerinin dış cephe cam temizliğini yaptık. Firmamızı arayarak referans talebinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir Temizlik Şirketleri
Başakşehir Temizlik Şirketleri

Altınşehir Bahçeşehir Ispartakule Kayaşehir İkitelli Temizlik Şirketleri

Altınşehir, Başakşehir, Ispartakule, Kayaşehir ve ikitelli temizlik şirketleri arayışlarınıza Dila Temizlik olarak son veriyoruz. Başakşehir ilçemize bağlı olan bu semtlerin tamamında haftanın her günü hizmet verecek personel alt yapımız mevcuttur. Kurumsal ve bireysel tüm temizlik ihtiyaçlarınızı aynı gün çözüme kavuşturulmaktadır.

Baheşehir ev, ofis, villa temizliği; Bahçeşehir temizlik şirketleri hizmetlerimiz genel olarak bireysel temizlik hizmeti olan ev, ofis ve villa temizliği konusunda olmaktadır. Bölgenin geneli itibari ile en çok inşaat sonrası villa ve ev temizliği talepleri olamaktadır.

İkitelli Dış Cephe, Fabrika, İş Yeri, Zemin Temizliği; ikitelli semtimiz genel olarak sanayi sitelerinden oluşması nedeni ile burada en çok iş yeri temizlikleri söz konusu olmaktadır. Firmamız bunun bilincinde olarak personel yapısını sanayi temizliği konusunda tecrübeli olanlardan oluşturmaktadır. Amacımız her zaman doğru personel, doğru araç ve gereç kullanımı ile en iyi temizlik sonucunu elde edebilmektir.

Başakşehir Dila Temizlik Sık Soruların Sorular

Soru: Temizlik Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Cevap: Fiyatlarımız öncelikle temizlik hizmetini yapacak personel sayısına göre belirlenmekte. Aynı zamanda yerin metre karesi, yüksekliği, leke durumu gibi bir çok kritere bağlıdır. Bu nedenle mutlaka keşif yapılması gerekmektedir doğru fiyat bilgis verebilmek için.

Soru: Memnuniyet Garantisi Veriyor musunuz?

Cevap: Memnuniyet garantisi vermek için elimizden gelen en iyi temizliği yapmaya çalışıyoruz. Bunla ilgili olarak personel yapımız gerekli eğitimleri almış olup kullanmış olduğumuz ekipmanlar birinci sınıftır. Sizlere işi teslim ederken mutlaka onayınızı alıyoruz ve sonrasında iş bitimi yapıyoruz.

Soru: Personelleriniz Türk mü Yabancı Mı?

Cevap: Personellerimizin büyük çoğunluğu Türk bayanlardan oluşmaktadır. Ancak bazı durumlarda yasal olarak çalışma problemi olmayan yabancı personellerimiz ekibimiz içinde yer almaktadır.

Soru: Otopark ve Zemin yıkama işlemlerinde makina kullanıyor musunuz?

Cevap: Makina parkurumuzda rota makinamız, yıkama makinamız gibi farklı seçeneklerimiz mevcuttur.

 

Dila Başakşehir Temizlik Şirketi ile şimdi iletişime geçebilirsiniz. info@dilatemizlik.com 0505 470 00 74 iletişim numaramızdan bizleri her zaman arayabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim sayfamızdaki bilgilerlede tarafımıza ulaşabilirsiniz.

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir