Çatalca temizlik şirketi mi arıyorsunuz? İstanbul ve çevre ilçelerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızla size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Çatalca temizlik firması olarak İstanbul ve İstanbul’da yer alan bütün semtlere hizmet vermekteyiz. Steril bir ortamda yaşamak istiyorsanız sizlere en kaliteli temizlik imkanını sunmaktan gurur duyarız. Temizlik hizmetinde uzun yıllar boyunca hizmet veren personelimiz ile işlerinizi en kısa sürede hallediyoruz.

İstanbul merkezli olarak kurulan firmamız bünyesinde, uzman kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bizden randevu almanız durumunda sizlere en kısa sürede gerekli sayıda iş arkadaşımız ile yardım etmekteyiz. Yaptığımız temizlik işlemlerinin tamamında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz. Bu sayede de firmamızı ilk tercih eden kişiler devamında da çalışmak istemektedir.

Temizlik işleriniz ile ilgili merak ettiğini sorular ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cep telefonlarımız haftanın 7 günü 24 saat boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için açıktır.

Bu yazıyı da okumak isteyebilirsiniz: Silivri Temizlik

Çatalca Temizlik Verilen Hizmetler

Çatalca Temizlik

Çatalca ilçesinde temizlik hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetlerde bizden memnun kalmanız için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

Verdiğimiz temizlik hizmetlerine genel olarak buradan göz atabilirsiniz:

 • Ev temizliği,
 • Gündelikçi temizlikçi kadın temini,
 • İnşaat sonrası temizlik,
 • İş yeri temizliği,
 • Ofis temizliği,
 • Koltuk yıkama işlemleri,
 • Cafe temizliği,
 • Yazlık temizlik işlemleri,
 • Villa temizliği,
 • Restaurant temizliği.

Sunmuş olduğumuz hizmetler içerisinde temizletmek istediğiniz mekana yönelik kategori bulamamış olabilirsiniz. Fakat yaptığımız temizlik işlemlerinde iç mekan temizliği olması şartıyla çoğu mekanın temizliğini üstlenmekteyiz. Hatta bazı dış mekan temizliklerinde de çalışmalarımız bulunmaktadır. Bundan dolayı temizletmek istediğiniz mekan hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.

Temizlik işlemlerinde gündelikçi kadın ve temizlikçi bayan araması oldukça fazladır. Şirketimiz bünyesinde de genel olarak kadın personel sayımız daha fazla bulunmaktadır. Yıllardır sizlere sunduğumuz temizlik hizmetinde uzman personeller ile çalışıyor, ayrım yapmıyoruz.

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Dış Cephe Temizliği Şirketi Cam Temizliği Şirketleri

Çatalca Temizlik Şirketi

Çatalca temizlik şirketi aramasın karşınıza birçok temizlik firması çıkabilir. Fakat uzun yıllardır piyasada olan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma sayısı oldukça azdır. Eğer sizde yaptırdığınız temizlik işleminden memnun kalmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin!

Geçmişten günümüze temizlik alanında verdiğimiz hizmetleri en iyi şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Güvenli, temiz, hijyenik mekanlar oluşturmada değerli personellerimiz ile en iyi işleri ortaya koyuyoruz. Yaptığımız sayısız işlemlerde şu ana kadar bizden memnun kalmayan müşterimiz bulunmuyor! Çünkü kurulduğumuz yıldan bu yana sayısız ev temizliği, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik işlemini başarı ile tamamladık. Bütün iç mekan temizlik işlemlerinde en ince ayrıntıya kadar başarı sağlamayı amaçladık.

Yapılan iş ne olursa olsun en iyi şekilde tamamlamak, firmamızın kuruluş sözleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple yaptığımız işi en iyi şekilde tamamlama devam ediyoruz. Bizimle internet sitemizde bulunan numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Temizlik işlemlerinde istediğiniz personel sayısı ile birlikte sizlere en kısa sürede randevu verelim.

Çatalca Temizlik Şirketi Hizmetler

Çatalca temizlik şirketi hizmetler nelerdir? Aklınıza gelebilecek bütün iç mekan temizlikleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Aynı zamanda bazı dış mekan temizlikleri de tarafımızca sağlanır.

Çatalca temizlik şirketi hizmetler nelerdir?

 • İç mekan, dış mekan temizlik işlemleri firmamız bünyesinde yapılmaktadır.
 • İç mekan temizlik işlemlerinde alan ne kadar geniş olursa olsun, uygun personel sayısı ile destek vermekteyiz.
 • Mekan ne kadar kötü durumda olursa olsun, uygun temizlik malzemeleri kullanarak en güzel haline getireceğimizden emin olabilirsiniz.
 • Temizlik işlemini belirttiğiniz süre zarfında tamamlamaya özen gösteriyor, sizleri mağdur etmiyoruz.
 • Firma olarak geniş bir kadroya sahibiz. Bundan dolayı istediğiniz gün randevu almanız mümkündür.
 • Temizlik işlemlerinde dikkat edilmesi gereken püf noktalara özen gösteriyoruz. Yaptığımız işi gösteriş için değil, başarmak için gerçekleştiriyoruz.
 • Haftanın her günü çalışıyoruz.

Çatalca ilçesinde binlerce mutlu müşterimize verdiğimiz hizmeti devam ettiriyoruz. Dila Temizlik olarak bizimle iletişime geçebilir, uygun güne randevu alabilirsiniz. Uygun fiyatlı yapımız ile size en kısa sürede yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çatalca Temizlik Şirketi Olarak Neler Yapıyoruz?

Temizlik şirketi olarak genel yaptıklarımız; mekanın temizlenmesi, güzel bir görünüme sahip olması ve ferah bir ortam olmasını sağlamak.

Titizlikle yaptığımız temizlik işlemlerinde aşamalarımız nasıl ilerliyor?

 1. Temizlenecek olan mekan için planlama yapıyoruz. Yaptığımız bu planlama sürecinde ne kadar personel gerektiği, hangi temizlik malzemelerinin gerektiği gibi asıl detayları inceliyoruz.
 2. Hem firmamız hem de sizin için uygun olan bir gün belirledikten sonra çalışmalarımıza başlıyoruz.
 3. Temizleme ve ferah bir ortam oluşturma işlemi bittikten sonra sizin ek istekleriniz varsa yerine getiriyoruz.
 4. Mutfak ve banyo gibi mekanların daha temiz yapıda olması için ek çalışmalar yapıyoruz.
 5. Son olarak temizlik kontrolünü yapıyor ve bütün mekanın temiz olduğundan emin oluyoruz.

İnternet sitemizde yer alan cep telefonu numaralarımız üzerinden haftanın 7 günü 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir