Etiler Temizlik Şirketi hizmeti mi arıyorsunuz? Dila Temizlik markasının sağlamış olduğu güvenceler ile hizmetinizdeyiz. İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Beşiktaş’a bağlı olan Etiler ortalama 12 bin kişilik bir nüfusa sahiptir. Dila Temizlik şirketi olarak bu bölgeye özel temizlik personel ekibi oluşturduk ve etilere özel çözümler sunmaktayız.

Özellikle Rutin Ofis Temizliği, Günlük ve inşaat sonrası ev ve villa temizliği konusunda oldukça garantili sonuçlar elde etme üzerine özel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Kullanılacak olan malzemelerin, temizlik deterjanlarının ve personel eğitimlerinin nasıl daha iyisi yapılır diye sürekli bir yenilikçi düşünceye sahibiz.

Temizlik Şirketlerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Bunun nedeni yoğun iş hayatımızda temizlik için ayıracak zamanı artık bulamıyoruz olmamızdır. Bunun bilincinde olan Dila Etiler Temizlik Şirketimiz düzenli ve devamlı olarak hizmetinizdedir.

Etiler Villa Yazdık Müstakil Ev Temizliği Şirketleri

Etiler Villa Temizliği, Etiler Yazlık Temizliği ve Etiler Müstakil Ev Temizliği ihtiyaçları için %100 müşteri memnuniyeti parolası ile hizmet vermekteyiz. İşimizi seviyoruz ve en iyi şekilde yapabilmek için çalışıyoruz. Ev Temizliği çalışmalarında en az 2 personel ile hizmet verilmektedir. En iyi verimi elde edebilmek için en az 2 personel bayan ile hizmet vermek doğru bir seçimdir. Villa ve Müstekil evler için bu sayı 7-8 bayan personele çıkabilmektedir. inşaat sonrası, tadilat sonrası gibi seçenekler bu sayıyı belirlemektedir.

Beşiktaş Etiler’de Villa Temizliği talebi oldukça fazladır. Bu nedenle Dila Temizlik olarak bu alana çok daha özenli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Temizlik esnasında mekanın boş, inşaat sonrası veya dolu yani eşyalı olması durumlarına göre hizmet programı farklılık göstermektedir.

Villa, yazlık ve müstakil ev temizliği uygulama adımları;

 1. Gerekli görünmesinde ücretsiz keşif veya telefon üzerinden sizlerin verdiği bilgilere göre bir fiyat teklifi oluşturularak tarafınıza sunmaktayız.
 2. Fiyat teklifimiz tarafınızca kabul edildikten sonra randevu tarihi belirlenmektedir.
 3. Randevu tarihinden bir gün önce tarafınız aranarak son kez teyit alınır.
 4. Sonrasında gerekli olan tüm malzemeler, ekipmanlar ve ekipler ayarlanarak randevu saatinde adreste olunur.
 5. Personellerimiz gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olması nedeni ile görevlerini net olarak bilmektedirler.
 6. Görev dağılımı yapan personellerimiz temizlik çalışmalarına başlarlar.
 7. Temizlik esnasında maddi bir kayıp olmaması için grekli özen gösterilmektedir. Aynı zamanda iş sağlığı ve güvenliği içinde gerekli önlemler alınmaktadır.
 8. Temizlik bitmesi sonrasında uzman personellerimiz son kez kontroller yapmakta olup gerekli rutuşları yaparlar.
 9. Müşterimiz ile birlikte gerekli incelemeler yeniden yapılır ve onay alınması durumunda iş sonuçlanır ve ödeme talep edilir.
 10. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini başarı hedefi olarak belirlemekteyiz. Dila Temizlik Şirketi olarak bu konudan asla taviz vermiyoruz.
Etiler Temizlik Şirketi
Etiler Temizlik Şirketleri

Etiler Ofis Dış Cephe Zemin Otopark Temizlik Şirketleri

Etiler Ofis temizliği başta olmak üzere kurumsal temizlik hizmetleri adı altında bir çok hizmet seçeneğimiz mevcuttur. Etiler semti için özel kurumsal hizmet ekiplerimiz hali hazırda mevcut olup sürekli kendilerini geliştirmek için çeşitli eğitimlerle desteklenmektedir.

Kurumsal Temizlik Hizmet Seçeneklerimiz;

 • Ofis Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Otopark Temizliği
 • Zemin Temizliği
 • Banka Temizliği
 • Otel Temizliği
 • Dış Cephe Temizliği

Etiler semtinde sağladığımız bu kurumsal hizmetler için gerekli olan tüm ekip ve ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşmaktadır.

Etiler Ofis Temizliği Şirketi; Ofis Temizliğinde en önemli noktalardan bir tanesi gelen personelin sürekli aynı olması. Diğer şirketlerin en büyük problemlerinden bir tanesi budur. Dila Temizlik Şirketi olarak bunun bilincindeyiz ve buna yönelik %90 başarı sağladık. Çok nadir durumlarda farklı personel gönderimi oldu ama genel anlamda bu kuruları yerine getirdik.

Etiler Zemin ve Otopark Temizliği; Otopark ve zemin temizlikleri bir birine paralel iki hizmet seçeneğidir. Şirketi olarak bu iki hizmeti mutlaka makinalar ile yerine getirmekteyiz. Rota, İtmeli ve binmeli makineler ile büyüklü küçüklük bir çok zemin için temizlik çalışması yapıyoruz. Özellikle epoksi zeminler için harika sonuçlar elde ediyoruz.

Etiler Dış Cephe Cam Temizliği; Dış cephe cam temizliği hizmetini genel olarak sepetli vinç veya dağcılık yöntemlerini kullanarak yapmaktayız. Her iki yöntem de yüksek camların temizliği için çok etkilidir. Bu iki yöntem içinde en hassas noktası iş sağlığı ve güvenliğidir. Personelin sgk, iş eğitim ve yükseğe çıkma belgelerinin tam olmasına dikkat ederiz. Aynı zamanda mutlaka yeterli tecrübeye sahip olayan personellerle çalışmamaktayız.

Neden Beşiktaş Etiler Temizlik Şirketi için Doğru Seçimiz?

 1. Tek işimiz temizlik, Aynı anda bir çok sektörü bir arada yürütmüyoruz bu nedenle işimizin başındayız.
 2. İşimizi severek yapıyoruz. Ticari karımız her ne kadar önemli olsada başarının verdiği haz da bir o kadar bizim için değerlidir.
 3. Fiyatlarımızı her zaman en uygun rakamlarda tutmaya çalışıyoruz.
 4. Personellerimiz her zaman en iyisi olması için gerekli önlemleri alıyoruz. İşe alma süreçlerini dikkatli yönetiyoruz.

Etiler ve Diğer hizmet verdiğimiz bölgeler için Dila Temizlik Şirketimizi her zaman araya bilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz için ücretsiz keşif seçeneğimiz vardır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir