Sarıyer Temizlik Şirketi olarak faaliyetlerimizi sorunsuz şekilde sürdürmekteyiz. Dila Temizlik markası altında ekip ve ekipmanlarla her zaman sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sarıyer ilçemiz başta olmak üzere Rumeli Hisarı, Tarabya Bahçeköy, Büyükdere, Emirgan, İstinye ve Yeniköy semtleri içinde hizmet verilmektedir. Dila Temizlik Şirketi markası adı altında hizmet veren firmamız ile temizlik ihtiyaçlarınız çözüme kavuşturulacaktır. Ev, Ofis, Villa temizliği gibi bir çok alternatif seçeneğimiz mevcuttur. Sizlerin tek yapması gereken bizlerle iletişime geçerek taleplerinizi bildirmenizdir.

Sarıyer temizlik Şirketleri arasında doğru seçim olabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Doğru işleri doğru adımlarla yapmanın verdiği öz güven ile hizmetinizdeyiz.

Sarıyer Temizlik Şirketi
Sarıyer Temizlik Şirketi

Sarıyer İnşaat Sonrası, Tadilat Sonrası ve Boş Ev Temizliği

Sarıyer Ev Temizliği alanında Dila Temizlik Şirketi olarak yüzlerce referans ile hizmetinizdeyiz. Eviniz ile ilgili her türlü temizlik talebiniz sorunsuz şekilde çözüme kavuşturulacaktır. İnşaat Sonrası, Tadilat Sonrası, Su baskını veya yangın sonrası gibi olabilecek her türlü sorunda hizmetinizdeyiz. Ekibimiz işinin ehli olup kullanmış olduğumuz malzemelerimiz birinci sınıf markalardan oluşmaktadır.

Taşınma öncesi Boş ev temizliği için sizlere 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi büyüklük seçeneklerine göre farklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Sarıyer ve komşu ilçeleri için firmamızın çağrı merkezini 7/24 araya bilirsiniz. Firma olarak önce müşteri memnuniyeti diyoruz ve bu konudan asla taviz vermiyoruz.

Doğru firma, Kurumsal anlayış her zaman kaliteli sonuç üretecektir. Firma olarak fiyat politikamızıda bu yönde uygulamaktayız.

Ev Temizliğinde önemli olan programlı bir çalışma gerçekleştirmektir. Dolu evler için yapılacak temizlik ile boş ev için yapılacak temizlik bir birinden tamamen farklıdır. Genel olarak boş daire temizliği yapan firmamız banyo, mutfak ve dolapları, cam ve kapıların temizliği için farklı temizlik malzemeleri kullanmaktadır.

Sarıyer Ofis Temizliği, Haftalık Periyodik Ofis Temizlik Şirketi

Sarıyer Ofis Temizliği Şirketi mi arıyorsunuz? Dila Temizlik firması olarak onlarca referans ile hizmetinizdeyiz. Uygun fiyat ile sorunsuz ofis temizliği hizmeti sağlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ofis temizliğinde haftalık periyodik hizmet vermekteyiz.

Periyodik Ofis temizliğinde en önemli problemler olan şu sorunları sizlere yaşatmıyoruz;

  1. Her hafta gelen farklı personel sorunu
  2. Kullanılan malzemenin sürekli eksik olması
  3. Gelen personelin erken çıkma talepleri
  4. Sözleşme olmadan hizmet almanız

Bu sorunların hiç birini sizlere yaşatmıyoruz. Firma olarak karşılıklı anlayışı, kurumsal bakış ile bir araya getirdik. Aynı zamanda boş ofis temizliği hizmetimizde mevcuttur. Çoklu personel yapımız ile hizmetinizdeyiz.

Sarıyer Villa, Müstekil Ev, Yazlık Temizliği

Sarıyer Villa Temizliği ve Sarıyer Yazlık Temizliği talepleri genel olarak yaz ayları başlangıcında talep görmektedir. Firma olarak bu yönde oluşturduğumuz özel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Doğru bir program ile ele aldığımız temizlik anlayışı ile en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemekteyiz. Aynı zamanda ilk temizlik olarak nitelendirdiğimiz inşaat sonrası yada tadilat sonrası temizlik taleplerinizde çözüme kavuşturulmaktadır.

Müstekil Ev Temizliği yada günlük temizlik hizmetimizde deneyimli personel kadrolarımız ile sorunsuz şekilde sonuca kavuşturulmaktadır. Ev Temizliği için bayan ihtiyaçlarınız ve cam temizlikleri için deneyimli erkek personellerimiz hizmetinizdedir.

Dila Temizlik Şirketi olarak Sarıyer dışında, Silivri, Çatalca, Büyükçekmece, Arnavutköy ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz sayfamızdaki listeden aradığınız hizmet olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Sarıyer Kurumsal Otel, Hastahane, Mağaza, Banka Temizliği Hizmetleri

Sarıyer Otel, Hastahane, Mağaza ve banka gibi temizlik seçenekleri Dila Temizlik şirketi olarak yerine getirilmektedir. Kurumsal hizmet kategorisinde olan bu hizmetler için ayrı ayrı farklı hizmet seçenekleri belirlenmesi gerekmektedir. Çünkü hepsi kendi özelinde farklı tedbirler alınması gerekmektedir.

Otel Temizliği; Otel temizliğinde en önemli nokta odaların rutin temizliğidir. Bu nedenle daima hazır bir personel yapısı olması gerekmektedir. Aynı zamanda bu konuda oldukça deneyimli olması çok hayatidir. Otel temizliğinde diğer bir durum ise ortak alanların temizlenmesidir. Merdivenler, Camlar, Asansörler gibi. Dila Temizlik Şirketi olarak anlaşma sağladığımız oteller için sabit ve düzenli bir temizlik programı sağlamaktayız.

Banka Temizliği; Banka Temizliğinde konusunda çok hassas bir çalışma yapmak gerekiyor. Özellikle personellerin güvenilir olması çok önemlidir. Bankaların bir çok gizli bölümüne temizlik nedeni ile girilmektedir. Buda banka güvenliğini ethlikeye atabilir. Bizler personellerin tüm adli sorgulamasını yaparak sorunsuz oldukları konusunda emin olmadan bu hizmet seçeneğinde çalıştırmaktayız. Aynı zamanda rutin sürekli ve düzenli banka temizliği hizmetimizde mevcuttur. Akşam saatlerinde veya sabah erken saatlerde zemin, cam temizliği ve toz alma işlemleri için talepte buluna bilirsiniz.

Mağaza Temizliği; Mağazaların temizliği konusunda rutin cam temizliği, toz alma, zemin temizliği gibi işlemler için talepler olmaktadır. Bu konuda onlara mağaza temizliği yapan bir firma olarak personellerimiz oldukça deneyimlidir. Bu deneyimi sizlere kaliteli ve garantili temizlik hizmeti vermek için kullanmaktayız. Her sabah yada her akşam mağazalarınızın temizliği konusunda hizmet talebinde buluna bilirsiniz.

Sarıyer’de Temizlik Şirketi Dila Temizlik

Sarıyer’de Temizlik Şirketi arıyanlar için dila temizlik firması ile sizde sorunsuz hizmet almanın kolaylığına kavuşmuş olacaksınız. Yukarıda ki temizlik hizmetleri yanında Yangın Sonrası Temizliği, Fabrika Temizliği, Su Baskını Temizliği, Bodrum Temizliği, Depo Temizliği, Zemin Temizliği gibi bir çok alternatif hizet içinde çözüm üretmekteyiz.

Dila Temizlik Şirketi olarak Diğer firmalardan bizleri ayıran özellikler şu şekildedir;

  1. Her zaman müşteri memnuniyetini düşünüyoruz.
  2. Önce ticari kar demiyoruz. Çünkü işimizde tavsiye edilir olmak istiyoruz.
  3. Fiyatlarımız olması gereken en doğru rakamlardan oluşmaktadır.
  4. Karşılıklı empatiye çok önem veriyoruz.

Sarıyer bölgesinde temizlik hizmeti almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizleri aramanızdır. 0505 470 00 74 telefon numaramız her zaman taleplerinize cevap verecektir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir