Silivri Fabrika Temizliği Şirketi mi arıyorsunuz? Dila temizlik şirketi olarak Silivri ilçemiz ve bu ilçemize Selimpaşa, Kavaklı, Gümüşyaka, Çanta, Ortaköy, Değirmenköy, İnceğiz semtlerinde fabrikalarınız için inşaat sonrası, tadilat sonrası temizliği, Ofis bölümlerinin temizliği, zemin temizliği, dış cephe temizliği, makina temizliği gibi bir çok alternatif çözümler üretmekteyiz.

Silivri’de Fabrika temizliği hizmetlerinde bir çok farklı referansa sahibiz. Dila Temizlik şirketi olarak hizmet bölgelerimiz arasında Silivri ilçemiz %70 civarındadır. Haftanın tüm günleri gündüz ve gece fark etmeksizin hizmet ekiplerimiz mevcuttur.

Silivri Fabrika Temizliği Hizmet Seçenekleri

  • İnşaat Sonrası Fabrika Temizliği
  • Tadilat Sonrası Genel Temizlik Yapılması
  • Fabrika Zemin Temizliği ( Epoksi, Fayans, Beton )
  • Fabrika Dış Cephe Cam ve Kompozit Temizliği
  • Fabrika Ofis Bölümleri Periyodik Haftalık Temizlik
  • Makina Teçhizat Temizliği
  • Mesai Sonras Gece Temizlik Hizmeti
  • Pazar günü temizlik hizmeti

Silivri‘de fabrika temizliği hizmet seçeneklerimiz bu şekildedir. Aynı zamanda sizlerin istediği özel temizlik hizmetleri söz konusu olur ise mutlaka firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Silivri Temizlik Şirketi hizmet seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgiler için bizleri 0505 470 00 74 telefon numaramızdan her zaman araya bilirsiniz.

Fabrika Temizliği Fiyatları Nedir?

Fabrika temizliği fiyatlarını etkileyen bir çok kriter vardır. Bu nedenle mutlaka ücretsiz keşif yapılması gerekmektedir.

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

Fabrika temizliğinde sistematik bir çalışma gerekmektedir. İnşaat sonrası olması durumunda ise zemin, dış cephe ve ofis bölümlerinin temizliği yapılmaktadır. Rutin temizlikte ise en çok ortak kullanım alanı olan ofis bölümlerinin temizliği yapılmaktadır.

Fabrika Temizliğinde Kullanılacak Makinalar Nelerdir?

Dış Cephe için sepetli vinç getirilmesi, Zemin temizliği için rota makinası getirilmesi ve diğer tüm genel temizlik malzemeleri firmamız tarafından getirilecektir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir